Zloty i spotkania
tekst: Amator zdjęcia: Rybak
VII Rajd BGC 2009
Rajd BGC to impreza, która chyba nie wymaga już rekomendacji. Stado Baranów, a przede wszystkim spółka Bubu i Wiktor już kolejny raz udowodnili, że wiedzą jak zorganizować dobrą zabawę :)Na te pierwsze wiosenne spotkania, czeka się jak zwykle najbardziej i nikogo nie jest wtedy w stanie zniechęcić najbardziej nieprzychylna aura. Tak było i tym razem, siąpiąca mżawka nie opuszczała nas praktycznie przez cały dzień.Trasa Rajdu rozpoczynała się w Wołominie i miała długość – według  itinerera - ponad 100 km. Oczywiście przy założeniu, że jechało się zgodnie z nim …. Czego oczywiście nigdy nie można było być pewnym J Już zaraz po starcie w samym mieście większość załóg się kompletnie pogubiła. Dobrą godzinę potem można było spotkać jeszcze błąkające się po zaułkach Wołomina starocia.
 
Na trasie czekały na uczestników ciekawe i raczej nietuzinkowe konkurencje sprawnościowe … do których zaliczyć można choćby rzut zdechłą rybą do balii J)))
 
 
 
 
Tradycyjnie, było też trochę kręcenia między pachołkami w czym Fordziarze oczywiście nie omieszkali pokazać swoich umiejętności, a jeden z nich - Ford Capri - zajął pierwsze miejsce!
 
Finałowy  konkurs elegancji odbył się odbył się na rynku w Osieku. I wtedy właśnie wyszło z za chmur pierwsze słońce.
 
 
Podsumowując … zabawa była świetna, rajd jak zwykle bardzo ciekawy i dobrze przygotowany.
Do następnego razu!