Biblioteka
Amator / Cypis / MałaMi
Kalendarz Taunus.PL - 2018/19
No to mamy nową, świecką tradycję zapoczątkowaną w zeszłym sezonie. Rok Taunusowy zaczyna nam się od pierwszego kwietnia! Dlaczego ... zapytacie? Bo wtedy zwykle przychodzi wiosna, budzi się życie a nasze Stare Fordy ruszają na trasy! Wspólnie uznaliśmy jakiś czas temu, że rok rozpoczynający się w zimie - kiedy jest ponuro, zimno a bywa że i beznadziejnie - nie jest najlepszym pomysłem. A że jest to mimo wszystko kwestia umowna ... to umówmy się, że tak naprawdę zaczyna się w kwietniu :)

Poniżej projekt tegorocznego kalendarza na 2018/19 rok - tym razem projektu Aleksandra Wierstakowa - Cypisa. Oboje z Kasią Wierstakow, znaną jako MałaMi, dźwignęli w tym roku ciężar projektu, druku i dystrybucji kalendarza, za co im serdecznie dziękuję. Wyszło rewelacyjnie!

Klub Taunus.PL z roku na rok nam się rozrasta i coraz częściej będzie wymagał współpracy przyjaciół, znajomych i wszystkich, którzy kochają Stare Fordy. Naszą ideą jest droga! A więc Panowie, Panie, Bracia i Siostry ... w drogę, z nowym kalendarzem Taunus.PL!!!