Forum

[Szukaj na forum]

Klubowe
Index >> Zloty i spotkania >> Bieszczadzkie Janioły Jesienne - Wetlina 2023
[odpowiedz]
[1]
Bieszczadzkie Janioły Jesienne - Wetlina 2023
AutorWiadomość
amator12.09.2023 02:16
Administrator

Skąd: Pruszków
Od: 2003-10-29
WWW
Postów: 3564
Rozjechany pisze tak :)
.............................................

Czołem Bieszczadnicy!

Wstępny plan, termin 4-8 października, przy czym środa 4 października to zjazd do Wetliny choćby późnym wieczorem czy w nocy, tak aby w pełni korzystać z uroków okoliczności przyrody od rana w czwartek 5go.

Środa 4.10
- zjeżdżamy się do Wetliny, zakładamy, że środa jest jeszcze pracująca bez urlopu i i w szkole (przynajmniej w naszym przypadku).
My się zbieramy w środę po pracy, jest opcja, żeby się spotkać u nas, lub już gdzieś na trasie pod Rzeszowem i pojechać w kolumnie, choć to pewnie będzie karkołomne. Spróbować można. Wtedy ~19:00 Rzeszów, i dalej razem. Teraz z Warszawy to ~3,5h wtedy po krótkim odpoczynku dalej razem i po koło 3h powinniśmy być w PTTK, czyli 23:00 :)

Czwartek 5.10
- odpoczywamy po trasie i integracji wieczornej. Jakieś aktywności to bardziej na miejscu, lub w drugiej części dnia pokręcimy się samochodami lub jak kto woli wychodzi w góry.

Piątek 6.10
- proponowane całodniowe wyjście w góry, czyli bus z pod sklepu i na szlak, bez samochodów, coś jak Chatka w tamtym roku (może Rabia Skała? a może do Mucznego i na Bukowe Berdo i przez Szeroki Wierch do Ustrzyk G.?) - szlak do ustalenia.
Liczymy na to, że to jeszcze nie weekend i na szlakach nie będzie tłumów.

Sobota 7.10
- całodniowe jeżdżenie samochodami, duża pętla, może Baza nad Roztokami, może jakieś wieże widokowe, jest kilka miejsca gdzie można podjechać i zatrzymać się na chwilę.
Może na powrocie kolejka linowa nad Soliną?

Niedziela 8.10
Nic nie robienie

To jest oczywiście tylko propozycja i nic z tego nie musi być zrealizowane.

Zapraszamy!
Michał Witalec (Rozjechany)


[odpowiedz]
[1]