Zloty i spotkania
  Ten dział powstał z myślą o dokumentacji
wszelkich akcji, w których kilka Starych Fordów pojawi się
w jednym miejscu o tej samej porze.

Należy wtedy wszystko opstrykać, opisać
i czym prędzęj przesłać do nas!

Puścimy relację w eter dla dobra publicznego ;))))


Zlot Taunus.PL - Rajd Starych Fordów - Zdwórz 2013
No i naszą "niecykliczną" imprezę znów udało się zorganizować. Tym razem z Flonderem postanowiliśmy solidnie się do tego przygotować. Na pierwsze poszukiwania trasy rajdu wybraliśmy się już zimą. Piękne trakty leśne niesamowite widoki, gdzieniegdzie trudniejsze, nieodśnieżone, dzikie drogi. Wyznaczyliśmy sobie całkiem piękną pętlę. Jakież było nasze zdziwienie ...
Paryż-Dakar 2013 - zimową porą
Już po raz drugi odbył się rajd Paryż-Dakar organizowany przez Stado Baranów. Impreza była podzielona na dwie części, kto mógł i chciał zjeżdżał w sobotę do leśniczówki Paryż w miejscowości Rzy, gdzie była integracja i zabawa "do rana" a kto nie mógł bądź nie czuł takiej potrzeby przyjeżdżał w niedzielę.
XXI Sraz Ford Ever Club Brno (Czechy)
Już po raz drugi zdecydowaliśmy się pojechać do naszych południowych sąsiadów na zlot starych fordów. Tym razem nie towarzyszył nam nikt, więc bez większego planowania wyjazdu trasy i przystanków wsiedliśmy w poligona ok. godz 11:30 i wyruszyliśmy.
Zlot Taunus.PL - Rajd Starych Fordów - Zdwórz 2011
No i udało się! Tak w jednym zdaniu mógłbym podsumować całą akcję. Ale oczywiście na tym się nie skończy ;))) 
W ramach wstępu wspomnę, że zorganizowanie zlotu Taunus.pl chodziło nam po głowie już od dawna. I chcieliśmy, aby nowa impreza różniła się nieco od pozostałych spotkań fordowych ...
Spring Open 2007
zdjęcia są .... a relacja będzie ;)
Zlot Nowy Dworek 2006
zdjęcia są .... a relacja będzie ;)
Zlot Tylnonapędowców - Lwów 2005

Po nierównej walce z samochodami i przepisami granicznymi postanowilismy z Teklą pojechac z Sernikiem ze sierrafan. Wyjechaliśmy wg wcześniej ustalonego planu czyli o 4 rano w piątek, podróż upływała bardzo szybko z przystankiem na kawe i piwo , na granicy przeczekaliśmy swoje 1,5 godziny i tu pierwsze jaja, gdy wysiadłem w swoim mundurku z flagą niemiecka na ramieniu podleciał ukraiński strażnik w berecie aby dowiedziec się poco ja tu skąd i dlaczego ale po krótkiej rozmowie zrozumiał, że ja tylko turystycznie.

Puchar Capri 2005

Uwijałem się jak w ukropie. Taką miałem nadzieje, że jednak uda mi się wystartować moim wehikułem w rajdzie. Zawiecha wymieniona na nówkę sztukę, wszystkie gumy i amorki. Niestety... magiel dotarł dopiero w przeddzień rajdu. Chociaż Granadziarz chciał już go wymieniać :) Nic to w przyszłym roku sobie odbiję.

Gryźliny 2005

Dojechałem!!! Oczywiście z małą przygodą, bo skończyło mi się paliwo, a w okolicy nie było stacji z możliwością płacenia kartą, że o bankomacie nie wspomnę. A gotówkę wydałem w Iławie na części do Taunusa :) W związku z tym wysypałem gaść żółtych z których uzbierało się 5 zł zatankowałem i jak najoszczędniej doczłapałem w bardziej cywilizowane rejony.

Spotkanie klubowe, Warszawa/Legionowo, 9.01.2005

Pomysł spotkania powstał w głowie Burzy ;)

Znalazł w swoich okolicach bardzo ciekawe miejsce ... dość duuuży wybetonowany, opuszczony placyk więc rzucił hasło na forum ... a właściwie ... kilka haseł ;) 314TeR nieco to "ukonkretnił" i plan gotowy.

Zlot Taunus.PL, Podlesice 2004

Po długich poszukiwaniach miejsca zlotu udało się trafić do Podlesić koło Kroczyc. Ośrodek bardzo ładny ceny jedzenia i noclegu do przyjęcia.Przyjazd co prawda planowałem na piątkowy poranek lecz po długich walkach z koszulkami dotarliśmy (Pająk, Marta i Grandzia) w piątek wieczorem.